Teknoloji

Clubhouse Çalışanlarının Yarısını İşten Çıkaracağını Açıkladı

Son yılların en çok konuşulan sosyal ağlarından biri. kulüp binası şimdi bir mumla o günleri arıyor gibi. Çünkü şirket tarafından yapılan açıklamaya göre toplu işten çıkarma trendine en yeni dahil olan şirket Clubhouse oldu. Platform yöneticilerinden yapılan açıklamaya göre, Clubhouse’lar COVID-19 sonrası dönemde” Sıfırla” için iş gücünün yarısı işten çıkarılacak.

COVID-19 dönemi, Clubhouse için bir nimetti. Sonuç olarak insanlar evlerinden çıkamıyor, arkadaşlarıyla sohbet etmek için Clubhouse ve benzeri uygulamaları kullanıyor. ihtiyaçları vardı . Ama o zamanlar artık geride kaldı. Platformun kurucu ortakları Paul Davison ve Rohan Seth tarafından yapılan ortak açıklamada, ” Kulüp binasının dünyadaki rolünü bulması için gelişmesi gerekiyor. Bu aynı zamanda bir değiştirmek süreci gerektirir.‘ ifadeleri kullanıldı.

Kulüp binasının en az 100 çalışanı olduğu biliniyordu!

Paul Davison, Ekim 2022’de TechCrunch ile yaptığı bir röportajda, 100 çalışana kadar ellerinde olduğunu söylediler. Elimizde bundan daha güncel veri yok. Ancak bu açıklamaya göre Clubhouse 50 kadar çalışanını işten çıkaracak. Geri kalanlar ” Kulüp binası 2.0“Onunla ilgili çalışmalar devam edecek.

Clubhouse 2.0 neler sunacak?

Kurucuların Clubhouse 2.0 dedikleri şeyle hiçbir ilgisi yok. bir açıklama yapmadılar . Konuyla ilgili tek cümle ” Clubhouse 2.0’ın neye benzediğine dair net bir vizyonumuz var. ‘. Şube kaynakları da konuyu bilen kişilere ulaşmaya çalıştı ancak Clubhouse yatırımcıları bile konuyla ilgilendi. en ufak bir bilgileri yok

dogubayazitajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu