Haber

Temsilciler Meclisi Kadın Adayı Canlı Yayında Cinsel İlişkiye Girip Bağış İstedi

Virginia’nın Demokrat Temsilciler Meclisi adayı Susanna Gibson, kocasıyla canlı yayında cinsel ilişkiye girdi ve izleyicilerden seçim kampanyası için bağış yapmalarını istedi.

İki çocuk annesi Gibson, Richmond’un 57. Bölgesini temsil etmek için rakipleriyle kıyasıya bir yarışa giren bir kadın adaydır.

Yayın sırasında takipçilerine her zaman seçim kampanyası için maddi yardıma ihtiyacı olduğunu söylüyor ve onlardan kendisine bahşiş jetonu atmalarını istiyordu.

Gibson’ın eşiyle cinsel ilişkisini yayınladığı platformdan alınan görüntülerin başka platformlarda yayınlanmasına tepki gösteren Gibson, rakipleri Cumhuriyetçilerin videoyu başka platformlarda yayınlayarak kendisini adaylıktan çekilmeye zorladığını ancak bunu yapabileceklerini söyledi. bunu başaramamak.

Gibson’ın avukatı Daniel P. Watkins, arşivlenen videoların Virginia’nın intikam pornosu yasasını ihlal ettiğini, bunun da “zorlama, taciz etme veya tehdit etme amacıyla” başka bir kişinin cinsel görüntülerini veya çıplaklığını kötü niyetle yaymayı birinci sınıf bir kabahat haline getirdiğini söyledi. söz konusu.

Virginia Public Access Project kampanya finansmanı web sitesine göre Gibson, kampanyasını Temmuz 2022’de başlattı ve kampanyası sırasında 376.895 dolar topladı; Owen kampanyası 339.621 dolar topladı. Ancak Haziran ayında Demokratların ön seçimlerinde rakibi Bob Shippee ile başa baş mücadele ettikten sonra elinde sadece 77.435 dolar nakit kaldı. Owen, ön seçimde kendisine rakip çıkmadığı için fonunun 166.179 dolarını elinde tuttu.

sabanozu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu