Yaşam

Söylemezsem, olmayacak. Ebru Şancı neden yok? Ebru Şancı gitti mi, nerede?

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Anlatmasam programı gündüz kuşağının en yakından takip edilen yapımlarından biri haline geldi. Dedikodu kazanının kaynadığı magazin programı her bölümüyle dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Sunuculuğunu Bircan Bali, Pınar Eliçe ve Arto gibi isimlerin üstlendiği “Söylemezsem”in bir diğer sunucusu Ebru Şancı. Programın takipçileri canlı yayında Ebru Şacı’yı göremeyince arama motorlarına yöneldi. Peki Ebru Şancı neden yok? Ebru Şancı nerede?

Tüm detaylar içeriğimizde…

Anlatmasam Olmaz, hafta içi her sabah 08:45’te Beyaz Tv ekranlarında magazin hayranlarıyla buluşmaya devam ediyor.

Dünyanın önde gelen dergileri hakkında değerlendirmelerin yapıldığı programda etkinlikler de gündemde. Ünlü isimlerin açıklamalarının, tarzlarının kısacası her detayın masaya yatırıldığı yapım oldukça ilgi görüyor.

Ebru Sancı yok mu?

Büyük bir seyirci kitlesine ulaşan Anlatmasam programının en dikkat çeken sunucularından biri de Ebru Şancı. Ünlü sunucu bugün ekranda yokken merak konusu oldu. İzleyiciler konuyla ilgili araştırmalarına başladı.

Söylemezsem, olmayacak. Ebru Şancı neden yok?

Ünlü sunucu Ebru Şancı’nın programda olmamasının nedeni tatil değildi. Eşiyle yurt dışına tatile gittiği bilinen Ebru Şancı bu nedenle programda yer almıyor. Şancı, seyahatlerinden kareleri Instagram hesabında paylaşmaya devam ediyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu