Teknoloji

Oyun deneyiminizi geliştirmeye yardımcı olmak için WD_BLACK’in en iyi 4 SSD ve HDD çözümü

Heyecan verici olay örgülerine sahip, adeta sinema tadında oyunlar arayan oyun tutkunlarının ilgisinde yadsınamaz bir artış var. Ayrıca, bu oyun liglerini yöneten özel platformların sayısındaki artış, oyun tutkunları arasında esporun yükselişine katkıda bulunuyor. Hem oyunların görsellerindeki bu dönüşüm hem de oyun esnasında ihtiyaç duyulan gerçek oyun odaklı SSD ve HDD’ler daha iyi bir oyun deneyimine yardımcı oluyor.

Western Digital, kullanıcıların tüm oyun arşivlerini tek bir yerde tutmalarına izin vererek, yer açmak için oyunları silme ve yeniden yükleme ihtiyacını ortadan kaldıracak; Aynı zamanda kullanım amacına uygun olarak üretilmiş en güzel oyun SSD ve HDD listesini sunmaktadır.

WD_BLACK™ SN850X NVMe™ SSD

WD_BLACK™ SN850X NVMe™ SSD, birinci sınıf performans ve son derece kısa yükleme süreleri için 7300MB/s*’ye varan hızlarla üstün bir oyun deneyimi sunabilen, oyun performansı için özel olarak üretilmiş bir SSD çözümüdür. Bu parça, en üst düzeyde rekabet etmenize yardımcı olmak için üstün performans sunar. 1TB – 4TB** arası kapasitelere sahip WD_BLACK™ SN850X NVMe™ SSD; bu, 200 GB*** veya daha fazlasını gerektirebilecek mevcut mevcut oyunlardan bile daha yüksek depolama sağlar. (Fiyat: 4.623,92 TL)

WD_BLACK™ SN770 NVMe™ SSD

WD_BLACK™ SN770 NVMe™ SSD, sürekli performansın korunmasına yardımcı olan PCIe® Gen4 arabirimi ve gelişmiş termal yönetim teknolojisi ile donatılmıştır. Bu parça, kullanıcıların en sevdikleri oyunları beklemeden oynamalarına ve yayınlamalarına yardımcı olur. WD_BLACK™ SN770 NVMe™ SSD, performans artışları için sorunsuz akış sağlarken oyun içi yanıt hızını artırmaya yardımcı olur. (Fiyat: 2.199 TL)

WD_BLACK P40 Game Drive SSD

Zarif ve sağlam tasarımıyla WD_BLACK P40 Game Drive SSD, stil ve işlevselliği bir araya getiriyor. Oyunları, uygulamaları ve büyük multimedya belgelerini depolamak için geniş alan sağlayan WD_BLACK P40 Game Drive SSD, 2 TB’a** kadar depolama sunar. En iyi oyuncular için tasarlanan bu model, 2000 MB/sn’ye* varan okuma hızları sunan USB 3.2 Gen 2×2 arabirimini kullanır. Bu, daha kısa yükleme süreleri, daha hızlı belge aktarımları ve daha rahat bir oyun deneyimi anlamına gelir. İster oyun yüklüyor ister yüksek çözünürlüklü görüntüleri düzenliyor olun, WD_BLACK P40 Game Drive SSD, zorlu görevlerin üstesinden anında gelebilir. (Fiyat: 4.029 TL)

WD_BLACK P10 Oyun Sürüşü

WD_BLACK P10 Game Drive, oyunculara oyun oynarken ihtiyaç duydukları performans artırıcı özellikleri sunar. WD_BLACK P10 Game Drive, hareket halindeyken oyun arşivlerini kaydederek oyun konsollarının ve bilgisayarlarının potansiyelini genişletmek isteyen oyuncular için özel olarak üretilmiş birinci sınıf bir harici HDD olarak 5 TB’a kadar** kapasite sunar. (Fiyat: 3.299 TL)

Tüm bu SSD’ler ve HDD’ler hızlı yükleme süreleri, zengin görsel deneyim ve çok daha fazlasını sunarak oyuncular için gelişmiş bir oyun deneyimi sağlar.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

haberegirdir.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu