Yaşam

Lamborghini ailesinde ‘gayrimeşru çocuk’ vakası: Pipet mirasçılara neden olabilir

İtalya’da güzellik uzmanı olan 35 yaşındaki Flavia Borzone, lüks otomobil üreticisi Tonino Lamborghini’nin ‘gayri meşru çocuğu’ olduğunu iddia etti. Borzone, Tonino Lamborghini’nin kızı Elettra Lamborghini ile kardeş olduklarını kanıtlamak için Elettra Lamborghini’nin pipetinden DNA örneği alması için Napoli’de özel bir dedektif tuttu. DNA örneğinin Ferrara Üniversitesi’nde test edildiği ve uzmanların, genetik örneğin Borzone ile Elettra’nın aslında akraba olduğunu kanıtladığını kanıtladığı açıklandı.

Mahkemeye başvuran Borzone, 76 yaşındaki Tonino Lamborghini ile annesi Rosalba Colossimo’nun 1980 yılında arabayla geçerken bir otobüs durağında karşılaştıklarını, Lamborghini’nin annesine onu gezdirmeyi teklif ettiğini iddia etti. Borzone, ikilinin daha sonra ilişki kurduğunu ve bu ilişkinin 1988 yılında Borzone’un doğumuyla sona erdiğini iddia etti. Borzone mahkemede “Kimseyi gücendirmek istemiyorum, sadece kimin kızı olduğumu bilmek istiyorum” dedi.

Lamborghini’nin avukatı, Elettra’nın DNA’sını vermeye izin vermemesi nedeniyle iddiasını “yasadışı” olarak nitelendirdi. Borzone’un avukatı, “Yıllarca babasının kim olduğunu bilmeden yaşayan Borzone, Bay Lamborghini’yi gücendirmek istemedi ve onun sadece kızı olarak bilinmek istediğini göstermeyi amaçladı.” Davanın mart ayında devam edeceği belirtildi.

(DIŞ HABER SERVİSİ)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu