Haber

Konak’ta “Acil Çözüm” turu

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Acil Durum Analiz Ekipleri ile Konak’ın Ferahlı ve Kocakapı mahallelerini ziyaret etti. Vatandaşların talepleri doğrultusunda Acil Durum Analiz Ekiplerinin belirlediği noktaları tek tek inceleyerek yapılması gerekenleri sıralayan Lider Soyer, “Acil Durum Analiz gruplarımız 500’ün üzerinde hane ile tek tek görüşerek talepleri aldı. . Öncelikle cemevini ve kültür merkezini tamamlayacağız. Kısacası buradayız ve devam edeceğiz” dedi.
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, dezavantajlı mahallelerin sorunlarına hızlı bir şekilde çözüm bulmak amacıyla kurduğu Acil Durum Analiz Ekipleri ile Konak’ta incelemede bulundu. Vatandaşların talepleri doğrultusunda Ferahlı ve Kocakapı mahallelerinde Acil Durum Analiz Ekipleri tarafından belirlenen noktalarda yerinde inceleme yapan Önder Tunç Soyer’e Konak Belediye Başkanı Abdul Batur, İZBETON Genel Müdürü Heval Savaş Kaya ve muhtarlar eşlik etti. Mahallelerin sorunlarını yerinde inceleyen Lider Soyer, asfalt, park iyileştirme, harap olan binaların ve boş yerlerin değerlendirilmesi, altyapı eksikliklerinin giderilmesi ve cemevi yapılması konularını ele aldı.

Biz buradayız ve devam edeceğiz
Kentin dezavantajlı bölgelerindeki sorunlara çözüm üretmek istediklerini ifade eden Lider Soyer, “Acil Çözüm ekiplerimiz 500’ün üzerinde hane ile tek tek görüşmek için talepleri topladı. Muhtarlarımız ve Konak Belediye Başkanı Abdulbatur ile birlikte neler yapacağımızı hep birlikte göreceğiz ve hızla çalışmalara başlayacağız. Öncelikle cemevini ve kültür merkezini tamamlayacağız. Kısacası buradayız ve devam edeceğiz.”

Acil durum analiz ekipleri bölgesel sorunlara kısa sürede ulaşıyor
Konak Belediye Başkanı Abdul Soyer, “Acil çözüm ekipleri kısa sürede bölgedeki sorunlara ulaşıyor. Kocakapı ve Ferahlı mahallelerindeki eksiklikleri kısa sürede gidereceğiz. Kimse endişelenmesin; hizmetlerimize devam edeceğiz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu