Yaşam

Kızılcık Şerbeti Son Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Kızılcık Şerbeti 22. Bölüm Fragmanı ve Son Bölüm Özeti

Show TV ekranlarının başarılı yapımı Kızılcık Şerbeti, 31 Mart Cuma akşamı yayınlanan 21. bölümüyle reytingleri alt üst etti. Her bölümüyle sosyal medyanın gündemine oturan Kızılcık Şerbeti’nde Barış Kılıç gibi başarılı oyuncular yer alıyor. , Evrim Alasya, Sıla Türkoğlu, Sibel Taşçıoğlu, Müjde Uzman, Doğukan Güngör ve Settar Tanrıöğen. Gold Film imzalı sevilen dizi ‘Fırtına yaklaşıyor!’ dedi. Milyonlarca merakla beklenen Kızılcık Şerbeti 22. bölüm fragmanı da yayınlandı.

İşte Kızılcık Şerbeti 22. bölüm fragmanı ve son bölüm özeti.

Kızılcık Şerbeti’nin yönetmen koltuğunda Hakan Kırvavaç oturuyor. Dizinin dikkat çeken senaryosunu ise Melis Civelek kaleme alıyor.

Kızılcık Şerbeti dizisinin 21.bölümüne gelin birlikte göz atalım ?

Kızılcık Şerbeti: Nursema 21.bölümde herkesi hesap sormak ve onlarla yüzleşmek için güçlü bir duruş sergiliyor.

Kendi ailesiyle istemeden evlendirildiği İbrahim’in ailesiyle barışan Nursema, gerçeği korkmadan anlatarak Alev’in evine döner.

Abdullah ve Pembe duydukları karşısında şaşkına dönerler ve çaresizce her yerde kızlarını ararlar.

Tüm bunlar olurken Tabiat ve Fatih arasında tansiyon yeniden yükselmeye başlar. Fatih, Doğa’nın staj işini karıştırmaya çalışır ama Doğa buna izin vermez.

Sönmez ve Mustafa yeni işlerinin hazırlıklarına devam ederler. Sönmez ve Mustafa’nın restoran açılışı için hazırlıklar sürerken Fatih otelden kurtulmaya çalışmaktadır.

Fatih’in oteli satması üzerine harekete geçen Kayhan, yeni hedefine emin adımlarla ilerliyor. Bu sırada Kıvılcım ve Ömer’in arasında çatışmalar çıkmaya başlar.

Hayat tarzlarındaki ve hayata bakış açılarındaki farklılıklar zamanla su yüzüne çıkan Kıvılcım ve Ömer, bu farklılıkları görmezden gelmeye çalışır.

Doğa’nın Nursema’ya yardım ettiğini öğrenen Abdullah, kızına ulaşmak için harekete geçer. Abdullah kızını bulur ama onu bekleyen büyük sürprizle yüzleşmek zorundadır…

İşte 7 Nisan Cuma gününün gündemini belirleyecek Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı ?

Kızılcık Şerbeti, Bölüm 22, Fragman | “Büyük bir fırtına bizi bekliyor!”

haber-corlu.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu