Haber

Justin Bieber Hastalığı Nedeniyle Dünya Turunu İptal Etmek Zorunda Kaldı: “Daha İyi Olacağım…”

Dünyaca ünlü pop yıldızı Justin Bieber, rahatsızlığı nedeniyle Justice World Tour kapsamındaki tüm konserlerini iptal etmek zorunda kaldı. Detaylar içeriğimizde??

Kaynak:https://edition.cnn.com/2023/03/01/tr…

Hepimizin bildiği gibi Justin Bieber milyonlarca takipçisi olan dünyaca ünlü bir pop yıldızıdır.

Kısa sürede 7’den 70’e herkesin sevgisini kazanmayı başaran Bieber, 1 Mart’ta 29. yaş gününü kutladı.

Geçmiş doğum günü kutlamalarımızı bu vesile ile aktaralım…

Sadece hayranları tarafından değil magazin dünyasının da çok sevdiği ünlü isim, geçtiğimiz günlerde eski sevgilisi Selena Gomez ile yeniden gündeme gelmişti.

Geçen yıl Tiktok hesabından rahatsızlığı nedeniyle tüm turlarını ertelemek zorunda kaldığını söyleyen Justin Bieber, vücudunun dinlenmesini söylediğinden bahsetmişti.

Söz konusu görseli burada bulabilirsiniz:

Ramsay Hunt Sendromu adı verilen söz konusu bozukluk, yüz kaslarını kontrol eden sınır hücresinin enfekte olmasıyla ortaya çıkıyor.

Geçen yıl Ramsay Hunt teşhisi konulduğu için turunu erteleme kararı alan Bieber, Justice World Tour turnesinin konserlerini iptal ettiğini açıklamıştı.

Justice Tour Update Twitter hesabı, Justin hayranlarına türün geri kalan konserlerinin iptal edildiğini duyurdu.

Justin Bieber, ‘Adalet Dünya Turu’nun kalan konserlerini resmen İPTAL etti. Gösterim iadeleri için satın alma noktalarına danışın.’

Bilet şirketinin internet sitesinde ABD, İrlanda, Fransa, Polonya, Avustralya, Danimarka, Çek Cumhuriyeti, Bangkok ve Tayland’daki konserlerin biletlerinin iptal edildiği görülüyor.

Şu an birinci önceliğinin sağlığı olduğuna değinen ünlü sanatçı, “İyi olacağım ama bunun için zamana ve dinlenmeye ihtiyacım var.” söz konusu.

camlidere-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu