İş

Erdemir 2023’te toplu alım yapacak

Entegre yassı çelik üreticisi Erdemir, büyüme stratejisi ve işletmelerinin ihtiyaçları doğrultusunda 2023 yılında toplu olarak saatlik görev üstleneceğini açıkladı.

Türkiye’nin küresel çelik güçlerinden Erdemir, 2023 yılında da ihtiyacı doğrultusunda saatlik ücretli pozisyonlar için toplu alım yapacak. Kurulduğu günden bu yana istihdam yaratarak bölgeye katkı sağlamaya devam eden şirket, bu yıl da saatlik ücretli yeni eleman alımına devam ediyor. yıl çeşitli iş birimlerinin ihtiyaçları için.

Başvurular 25 Nisan Salı günü başlıyor

Açıklamaya göre Erdemir’in 2023 yılı saatlik toplu işe alım başvuru süreci 25 Nisan Salı günü başlayacak. Başvurular iki hafta boyunca, 25 Nisan – 05 Mayıs tarihleri ​​arasında ve hafta içi her gün (1 resmi tatil hariç) 08.00 – 16.00 saatleri arasında yapılıyor. Mayıs) Erdemir SporOturma odasından yapılabilir.

Meslek liselerinin Elektrik/Elektronik/Güç, Endüstriyel Otomasyon, Makine Teknolojisi, Metalurji, Metalurji bölümlerinin Elektrik/Elektronik, Endüstriyel Otomasyon, Makine Teknolojisi, Metal Teknolojisi, Metalurji Teknolojisi ve Motorlu Taşıtlar Teknolojisi bölümlerinden adaylar sunmaktadır. meslek okulları. Teknoloji ve Motorlu Taşıtlar Teknolojisi İş Makineleri bölümlerinden mezuniyet kuralı arıyor.

Adayların ilan tarihi itibariyle 18 – 25 yaşını (25.04.1998 doğumlular ve sonrası, 24.04.2005 doğumlular ve öncesi) olması gerekmektedir. Ayrıca tercihen askerlik hizmetini tamamlamış olmak, sağlık muayenesi sırasında çok tehlikeli iş sınıflarında çalışabiliyor olmak ve görevine engel olabilecek herhangi bir bedensel veya ruhsal hastalığı bulunmaması gerekmektedir.

Adayların kimlik belgeleri ile yapacakları fiziki başvuruların yanı sıra eş ve kardeşler dahil birinci derece yakınlarının nüfus kayıt örneği ile birlikte yapacakları başvurular da geçerli sayılacaktır. Başvuru süreci fiziki başvuru sırasında adaylara verilecek link üzerinden online olarak devam edecek olup, sınav ve değerlendirmelerde başarılı olan adaylar ortadan işe alınacaktır. – İSTANBUL

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu