Haber

Bursa Osmangazi’nin en değerli arazileri eğitime bağışlandı

BURSA (İGFA) –Eğitime yaptığı yatırımlarla öne çıkan Osmangazi Belediyesi, eğitime değerli bir katkı daha sağladı.

Osmangazi Belediyesi, Yunuseli mahallesindeki 10 bin 751 metrekarelik ilkokul alanı ve Hüdavendigar mahallesindeki 1.533 metrekarelik anaokulu alanı yapılan protokolle Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne devredildi. Bursa Tarihi Valilik Binası’nda düzenlenen protokol törenine Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, Bursa İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Ahmet Alireisoğlu, belediye başkan yardımcıları ve kurum yöneticileri katıldı. İmzalanan protokolün ardından Osmangazi Belediyesi bünyesinde bulunan 12 bin 284 metrekarelik alan, Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ücretsiz olarak devredildi.

Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar, eğitime her zaman destek verdiklerini belirterek, “Belediye olarak en çok önem verdiğimiz konuların başında eğitim geliyor ve bugün belediye olarak eğitime büyük katkı sağlıyoruz. Belediyemiz bünyesinde toplam 12 bin 284 metrekarelik 2 arsayı Bursa İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ücretsiz olarak tahsis ediyoruz. “Bursa’ya hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, eğitime verdiği bu değerli destekten dolayı Osmangazi Belediye Başkanı Mustafa Dündar’a teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu