Ekonomi

BitMEX’in kripto para birimi BMEX Token, Gate.io’da listeleniyor

Küresel kripto para borsası BitMEX’in kripto para birimi BMEX Token Gate.io’da listeleniyor. Bu gelişmeyle birlikte token, BitMEX dışında ilk kez yatırımcılarıyla buluşurken, Gate.io kullanıcıları da BMEX ticareti yapma imkanı buldu.
 
Kripto para borsası BitMEX’in geçtiğimiz yıl kasım ayında satışa sunduğu kripto para BMEX Token değerli bir dönemeçten dönüyor. 5 Nisan prestijiyle token artık Gate.io kripto para portföyüne eklendi. Gate.io’nun BitMEX dışında BMEX Token’ı listeleyen ilk borsa olmasıyla, kullanıcıları BMEX/USDT spot paritesinde işlem yapma fırsatına da sahip oldu.
 
BMEX Token, BitMEX için de oldukça değerli olan listeleme ile daha fazla yatırımcıya ulaşıyor. Borsanın token sahipleri için oluşturduğu hizmet ekosistemini genişletmek ve geliştirmek amacı ile örtüşen bu gelişimin farklı borsalarda yeni listelenmelerle devam etmesi planlanıyor. BitMEX, bu planları sonucunda token’ın pazardaki payını artırmayı hedeflerken, kripto para ekosistemine katkısını da sürdürmek istiyor.
 
BitMEX ayrıca, dijital varlıkların gücüne inananlar için oluşturulan ve alım satım fiyatı indirimleri, para çekme fiyatı iadeleri, VIP hizmetleri gibi birçok avantaj sağlamayı hedefleyen BMEX Token’in yeni listelenme haberini kutlamak için yeni bir kampanya başlatıyor. 11 Nisan’a kadar devam edecek kampanya kapsamında yatırımcılar kar ve zararlarına göre 10.000 BMEX Token’a kadar kazanma şansı yakalıyor.

bozkirajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu