Haber

Başkan Çerçioğlu’ndan Koyunlarını Kaybeden Üretici Kadınlara Destek

Köşk’ün Beyköy Mahallesi’nde koyunları telef olan üretici hanımın imdadına Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Hasret Çerçioğlu yetişti. Üretici hanıma ikisi dişi, biri koç olmak üzere üç sakız koyunu bağışlandı.

Yaşadıklarını anlatan Melek Yılmaz, “Sabah bakmaya geldiğimde koyunlarımın telef olduğunu gördüm. Hemen tanıdıklarıma haber verdim ve Başkanımız Özlem Çerçioğlu’na ulaştım” dedi. Hasret Başkanın kendisine üç koyun gönderdiğini belirten Yılmaz, “Özlem Başkanımıza canı gönülden teşekkür ediyorum. Daha önce çocuklarımın eğitimine yardımcı olmuştu. Şimdi böyle bir zarara uğradım ve başkanımız zararımı telafi etti. O ödenmedi. Uzun yıllardır koyun yetiştiriciliği ile uğraşıyorum. Koyunun cinsi de çok güzeldir. Bundan sonra onu bir sürüde veya sakız koyununda çoğaltacağım”.

Başkan Çerçioğlu adına bağışlanan koyunları yapımcı Melek Yılmaz’a teslim eden Aydın Büyükşehir Belediyesi Başkan Yardımcısı Barış Altıntaş, “Hanımefendi hanım. Melek bugün sabah bize ulaştı. Özlem Başkanımızın selamıyla kendilerine üç sakız koyunu getirdik. Kötü şeyler herkesin başına gelebilir. Aydın Büyükşehir Belediyesi iyi gününde, kötü gününde vatandaşımızın yanındadır.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu