Haber

Adana’da polis Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı

ADANA’da polis ekipleri, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100’üncü yılı dolayısıyla; Aralarında TOMA’ların ve Türk bayraklı zırhlı araçların da bulunduğu çok sayıda araçla kentte tur attı. Polis, ilkokul öğrencilerini çiçeklerle karşıladı, okul bahçesinde çocuklarla birlikte şarkılar ve yürüyüşler söyledi, balon, şeker ve bayrak dağıttı.

İl Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı Toplum Güçlendirilmiş Zabıta, Trafik Denetleme, Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ve Atlı Polis Grup Başkanlığı, motorlu yunus grupları, 29. Yıldönümü dolayısıyla TOMA’lar ve zırhlı araçların da aralarında bulunduğu çok sayıda araçla kenti ziyaret etti. Ekim Cumhuriyet Bayramı. çıktı. Gruplar, Türk bayraklı araçlarla cadde ve bulvarlardan geçerek vatandaşları selamladı.

ÖĞRENCİLERLE MÜZİK VE MARŞ SÖYLEDİLER

Yüreğir Yahya Kemal Beyatlı 100. Yıl İlköğretim Okulu’nun bahçesinde tören düzenleyen öğrenciler, siren seslerini duyunca polis ekiplerine koştu. Araçlardan inen polis, kırmızı-beyaz kıyafetli öğrencilerle buluştu. Polis, okul bahçesinde öğrencilerle birlikte müzik ve marşlar söyleyerek çocuklara balon, şeker ve bayrak takdim etti. Çocuklar polislerle birlikte coşkulu kutlama yaparak, araçların önünde hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

evden eve nakliyat
yakacık evden eve nakliyat
kartal eşya depolama
Başa dön tuşu